اردوی تیم ملی پاراتکواندو از نیمه مردادماه آغاز می‌شود

[ad_1]

اردوی تیم ملی پاراتکواندو برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی جهان از نیمه مردادماه آغاز می‌شود.

به گزارش بولتن نیوز و به نقل از کمیته ملی پارالمیک، رئیس انجمن پاراتکواندو با اعلام این خبر گفت: در این اردو از پاراتکوندوکارانی که در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور داشتند و برخی ملی‌پوشان حاضر در اردوی قبل دعوت خواهند شد.

مسعود لشکری با اشاره به ترکیب تیم ملی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: این مسابقات در 4 کلاس برگزار می‌شود که تیم ملی ایران در دو کلاس شرکت خواهد کرد.

وی کسب مدال در رقابت‌های قهرمانی جهان را حائز اهمیت دانست و گفت: به هر پاراتکواندوکاری که در این مسابقات قهرمان شود 100 امتیاز تعلق می‌گیرد که برای افزایش رنکینگ ملی‌پوشان جهت کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک توکیو اهمیت دارد.

رئیس انجمن پاراتکواندو ادامه داد: خوشبختانه ملی‌پوشان در رقابت‌های قهرمانی آسیا رنکینگ شان را افزایش داده‌اند و رنکینگ یک تا شش را در اختیار دارند و اگر در این رقابت‌ها نیز صاحب مدال شوند رنکینگ شان تثبیت خواهد شد.

وی درباره اعزام تیم ملی به رقابت‌های قهرمانی اروپا گفت: این مسابقات در بلاروس برگزار می‌شود و چون فاصله کوتاهی تا رقابت‌های قهرمانی جهان داریم ترجیح می‌دهیم ملی‌پوشان تمریناتشان را در تهران انجام دهند و در این مسابقات شرکت نکنند. می‌خواهیم عنوان سومی دوره گذشته پیکارهای قهرمانی جهان را تکرار کنیم و حتی آنرا بهبود بخشیم.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *